Ogłoszenia finansowanie Blog

facebook

twiter

Finansowanie

796 605 225 
603 233 773
abado@abado.pl

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy w pozyskaniu finansowania.

Współpracujemy wyłącznie z podmiotami, które na bieżąco dostosowują zasady udzielania finansowania, do obowiązujących przepisów prawa, dzięki czemu nie obawimy się, iż możemy narazić naszych Klientów na niezgodne z prawem lub nieetyczne praktyki ze strony poleconych przez nas firm pożyczkowych.

Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich podmiotów gospodarczych (również z krótkim stażem na rynku) oraz osób prowadzących działalność rolniczą.

Proponujemy Państwu wsparcie finansowe, którego zabezpieczeniem może być nieruchomość, zarówno zabudowana jak też niezabudowana a także lokal mieszkalny lub użytkowy.

Specjalizujemy się w finansowaniu, które nie może być zrealizowane poprzez kredyt bankowy.

Nie pobieramy żadnych wpłat wstępnych ani opłat za analizę wniosku.

Ocena zdolności do zaciągnięcia zobowiązania jest dokonywana indywidualnie dla każdego Klienta i w głównej mierze opiera się na jego zdolności do spłat.

Przedsiębiorcy i rolnicy mogą uzyskać finansowanie na podstawie bieżących przychodów ale również na podstawie przyszłych przychodów (nierozliczone kontrakty, umowy handlowe, dopłaty, itp.).

Środki pieniężne wypłacane są do 50% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie a w zależności od formy zabezpieczenia, finansowanie może być udzielone nawet na okres 24 miesięcy. Elastyczne kryteria przyznawania finansowania, pozwalają również przy negatywnej weryfikacji BIK wypłacić ustaloną z Klientem kwotę.

Nie oferujemy produktów typu "chwilówka", natomiast proponowane przez nas rozwiązania mogą stanowić doskonałe koło ratunkowe dla osób korzystających z pożyczek o bardzo wysokim oprocentowaniu.

Dbamy o to, aby współpraca z nami odbywała się w atmosferze wzajemnego zaufania.

 

Aby otrzymać więcej informacji lub uzyskać ofertę finansowania prosimy o kontakt pod numerami wskazanymi na górze strony, lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

 Kontakt